İçeriğe geçin

Cabinets

Microbiological Saftey Cabinet
_nüve MN 120 Mikrobiyolojik Emniyet Kabini
Marka: nüve
Model: MN 120

Mikrobiyolojik Güvenlik Kabini, içinde çalışılan riskli olabilecek ya da riskli mikroorganizmalardan çıkan aerosollere karşı kullanıcı, çevre ve çalışılan numuneler için koruma sağlamaktadır. Lamine edilmiş ön pencere UV ışınlarını geçirmez. Kabin mikroişlemcili kontrol sistemi güvenli bir çalışma sağlamaktadır. Hava akış hızı sürekli olarak mikroişlemcili kontrol sistemi tarafından kontrol edilmektedir. Mikrobiyolojik güvenlik kabini, kapalı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

 

 

Biosafety Cabinet
_Biosaftey Cabinet Class II B bilser
Marka: B bilser
Model: Class II

Class II, tip Biyogüvenlik Kabini, kullanıcıya, deney malzemelerine ve çevreye koruma sağlamaktadır. Class II biyogüvenlik kabini, biyomedikal ve mikrobiyoloji laboratuvarlarında en sık kullanılan modeldir. Hava akımı kullanıcının içerisinde bulunduğu odadan kabinin içine doğrudur, böylelikle kullanıcı güvenliği sağlanmaktadır.

 

 

Fume Hood-Çeker Ocak
_Fume Hood
Marka: Mikrotest

Çeker ocak, kimyasal maddelerin hazırlanışında veya uygulama esnasında ortaya çıkan gaz, buhar ve kokuların emniyet ve sağlık koşullarına uygun olarak tahliyesini sağlamaktadır. İçerideki hava sirkülasyonu ve kirli havanın dışarı atılması fan vasıtası ile sağlanmaktadır. Çalışma esnasında oluşan veya oluşabilecek olan zararlı gazların, asit buharlarının ve insan sağlığına zararlı havayı ve gazları çekerek dışarı atma gücüne sahiptir.